Apartament - Zakopane

Zapraszamy Naszych Gości do niezapomnianego pobytu w prestiżowym apartamencie położonym w zamkniętym kompleksie Viva-Maria w spokojnej dzielnicy Zakopanego - na Krzeptówkach.
Jeśli szukacie Państwo luksusu, spokoju i odprężenia, to właśnie tutaj je znajdziecie, a chwile spędzone w naszym apartamencie będziecie Państwo zawsze mile wspominali.

Apartament jest położony w zamkniętym i strzeżonym kompleksie mieszkaniowym w cichej dzielnicy Krzeptówki oddalonej od centrum Zakopanego o 30 minut spacerem a busem 3 minuty (przystanek w pobliżu obiektu). Apartament posiada własne miejsce parkingowe.
Nasi Goście bezpłatnie korzystają ze znajdującej się na terenie kompleksu części rekreacyjnej tj, basenu, jacuzzi, fińskiej sauny, fitness. Nad Państwa bezpieczeństwem czuwa wykwalifikowany ratownik oraz ochrona dyżurująca całodobowo na recepcji.
Aby swobodnie poruszać się po kompleksie Viva-Maria Nasi Goście otrzymują indywidualne karty elektroniczne umożliwiające dostęp do budynku, w którym znajduje się apartament, do części rekreacyjnej oraz pilot do bramy wjazdowej.

Wspaniały apartament o powierzchni 53m2, w którym komfortowo może wypoczywać do 5 osób. Wykończenie z wyjątkową dbałością o szczegóły przy użyciu najlepszych materiałów wprowadza szczególną atmosferę i nastrój luksusu.